Úklidové služby na klíč jsou nedílnou součástí portfolia našich nabízených služeb. Úklidové služby provádíme prakticky kdekoliv – ve výrobních, skladových nebo komerčních prostorech, na novostavbách nebo po rekonstrukci domu, bytu nebo bytového jádra, ve firmách a domácnostech. Objednáním úklidových služeb ušetříte Váš čas i energii.

Jaké konkrétní druhy úklidových služeb nabízíme?

Úklid na stavbách

Na stavbách je možné provádět jednorázový generální úklid po dokončení výstavby nové budovy a jiného objektu či po rekonstrukci, ale i průběžný stavební úklid podle toho, jak stavební práce právě probíhají.

Jednorázový generální úklid je vhodné rozdělit do tří etap – nejprve proběhne hrubý úklid (odvoz stavebního odpadu, odstranění samolepících ochran z rámů a křídel oken a dveří, mytí oken, dveří a parapetů, ale i mytí fasád (u obkládaných fasád a hal), mytí jakýchkoli skleněných ploch včetně výškových prací, zametání, mytí a leštění podlah, mytí balkónů, lodžií a teras, mytí topných těles a sanitární keramiky, očištění vypínačů a zásuvek, dveří a zárubní, zábradlí a schodů apod.). Po celkovém zařízení prostor následuje úklid dokončovací, kdy proběhne mytí a leštění vybavení, které je již v domě instalováno a čištění dlažby, pryskyřicových podlah, linolea a keramické dlažby, luxování. Poslední etapou jednorázového úklidu na stavbě nebo po rekonstrukci je úklid po stěhování.

Jednorázový úklid

Jednorázový úklid je vhodný v případě dokončení stavby, bytové i rodinného domu nebo po malování a tapetování prostor či jejich rekonstrukci bytu nebo bytového jádra. Jednorázově se také provádí renovace podlahových ploch a dlažeb (např. broušení parket), mytí oken a prosklených stěn (např. výloh), strojové čištění koberců nebo třeba čištění schodů.

Pravidelný úklid

Pravidelný úklid je vhodný do domácností nebo firem.

Proč si objednat úklidové práce u nás?

  • trváme na kvalitě odvedené práce
  • poskytujeme Vám plný servis – od konzultací až po realizaci a dodání nejvhodnějšího řešení
  • neustále se snažíme zvyšovat kvalitu našich služeb na základě Vašich požadavků a přání
  • spolupracujeme s odborníky v jednotlivých oborech a tím se stáváme jedničkami v tom, co děláme
air-jordan-4-retro-cement-x-new-era-chicago-bulls-sneaker-hook-up-hat | Nike News