Při zakládání staveb je více než nutné, aby je prováděli zkušení odborníci, kteří vědí, co dělají. Základová deska je totiž jednou z nejdůležitějších částí realizace domu, protože má za úkol rozložit a udržet celou váhu stavby. Proto by jejímu provedení měla být věnována maximální pozornost a použity materiály prvotřídní kvality, které zaručí její odolnost a funkčnost.

Před zahájením prací na samotné základní desce, je nejdříve vyměřit tzv. nulový bod, tedy výšku budoucí podlahy vůči okolnímu terénu. Ten by měl být minimálně 15 centimetrů pod úrovní nuly důkladně srovnán.

Na řadu přicházejí výkopové práce v místě. V místě budoucího nosného zdiva je vytvořen výkop, sloužící k položení základových patek a pasů, který je poté zalit betonem. V okamžiku kdy dojede k jeho vyschnutí, tak jsou na něj umístěny konstrukční tvárnice. Které je opět třeba vylít betonem a nechat jej vyschnout. Dalším krokem je vysypání vrchní části podloží kamenivem nebo štěrkopískem a vylití prostoru mezi obvodem stavby betonem. Vznikne tak betonová deska připravená na vyztužení a následující vyhlazení povrchu, tak aby byl na všech místech téměř stejně rovný a vysoký. S přípustnou tolerancí pouhých pár milimetrů.

Chyby, kterých se lze dopustit při zakládání staveb bez potřebných znalostí a zkušeností, zpětně jen velmi těžko napravit. Proto při výběru vhodné firmy realizaci základové desky dbejte na to, aby se jednalo o profesionály s dostatkem kvalitních referencí. Patří k nim i naše společnost Hotové byty s.r.o., která kromě** zakládání staveb** nabízí celou řadu dalších služeb.

 

Referenční realizace

základová deska Vojkov – zděný dům Porotherm

vojkov

základová deska Strašín – montovaný dům Haas Fertigbau

strasin  strasin2

základová deska Křenice – montovaný dům dřevostavba

krenice  krenice2

základová deska Turkovice – montovaný dům RD Rýmařov Nova101

turkovice

základová deska Radonice – montovaný dům RD Rýmařov Nova101

radonice

základová deska Dolní Březany – montovaný dům Okal

brezany

základová deska Tehovec – zděný dům Porothern

tehovec4  tehovec3

základová deska Stará Boleslav – montovaný dům Haas Fertigba

boleslav

základová deska Velemín – montovaný dům RD Rýmařov

velemin

základová deska Tlustovousy – montovaný dům Haas Fertigbau

tlustovousy

 

Upcoming 2021 Nike Dunk Release Dates - nike tiempo ii jersey green black friday specials - CopperbridgemediaShops | Nike Dunk Low Pro SB 304292 - 102 White Black Trail End Brown Sneakers – Ietp - nike sb mogan mid 2 white laces for sale in ohio